Közbeszerzési tanácsadó állás

Tevékenységünk bővítéséhez keresünk junior (akár közbeszerzési tapasztalattal nem rendelkező), illetve szenior kollégákat közbeszerzési tanácsadó pozícióba.

Feladatok

  • Közreműködés közbeszerzési eljárás(ok) előkészítésében és teljeskörű lebonyolításában
  • Közreműködés ajánlatkérői illetve ajánlattevői oldalon egyes eljárási cselekmények során keletkező dokumentumok közbeszerzési felülvizsgálatában
  • Közbeszerzési állásfoglalások összeállítása
  • A közbeszerzési és kapcsolódó  jogterületek szabályváltozásainak nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy közbeszerzési referens (OKJ) képzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent

  • Jogász végzettség
  • Közbeszerzési szakjogász képzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Hazai és uniós közbeszerzési szabályozás alapos ismerete
  • Legalább egy év folyamatos, releváns közbeszerzési szakmai tapasztalat
  • Uniós finanszírozással megvalósult projektben szerzett releváns közbeszerzési tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány

    Töltsd fel pályázatodat

    Csak PDF, DOCX, DOC kiterjesztésű dokumentumot tölts fel! Maximális méret: 5 Mb

    Miért jó az Equinox Tendernél dolgozni?

    Vállalkozásunk megalapítása óta tevékenységünk mérete, összetettsége folyamatosan bővül, az egyetlen, ami nem változott, az a minőséghez való viszonyunk.

    Büszkék vagyunk arra, hogy ügyfeleink visszajelzése alapján is munkatársaink kvalitása és szakmai munkánk színvonala is a tanácsadói iparág legmagasabb elvárásainak megfelelő.

    Ezért fontos számunkra, hogy olyan kollégákkal dolgozunk, akik nyitottak a folyamatos fejlődésre, rugalmas, kreatív gondolkodásra és önálló munkára. Amennyiben csapatunkhoz szívesen csatlakozó motivált kollégával találkozunk, akkor is nyitottak vagyunk létszámunk, tevékenységünk bővítésére megfelelő illeszkedés esetén, ha épp nincs nyitott pozíciónk.

    Tevékenységi körünkből adódóan szenior, junior és gyakornok kollégák jelentkezését is várjuk. Jelentkező, önéletrajza benyújtásával elfogadja az Equinox Tender adatvédelmi nyilatkozatában foglaltakat.